![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12599366
*
nr 1259 9366
Spegel
36x32
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juni 2019
kl 20:49:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/6 14:22:41
1
100 kr
3/6 17:52:03
2
450 kr
3/6 20:37:46
3
200 kr
3/6 20:37:46
2
250 kr (Budbetjänt)
3/6 20:39:03
3
300 kr
3/6 20:39:03
2
350 kr (Budbetjänt)
3/6 20:42:42
3
400 kr
3/6 20:42:42
2
450 kr (Budbetjänt)
3/6 20:44:06
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1259 9366
Spegel
36x32
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juni 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/6 14:22:41 | 1 | 100 kr |
3/6 17:52:03 | 2 | 450 kr |
3/6 20:37:46 | 3 | 200 kr |
3/6 20:37:46 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
3/6 20:39:03 | 3 | 300 kr |
3/6 20:39:03 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
3/6 20:42:42 | 3 | 400 kr |
3/6 20:42:42 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
3/6 20:44:06 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53